Ranczo u lorda czyli miejsce stworzone z pasji i miłości do zwierząt!

Ranczo u Lorda czyli miejsce stworzone z pasji i miłości do zwierząt! To tutaj Twój zwierzak znajdzie bezpieczną przystań oraz profesjonalną opiekę podczas Twoich wyjazdów służbowych, okolicznościowych, długich weekendów czy wakacji.

Kim jesteśmy? Magda i Karol. Pobraliśmy się w schronisku na Paluchu 30.12.2017. Coś już Wam to mówi? Dwójka ludzi, którzy kochają psy, koty i wszystkie inne zwierzęta z całych sił! Z tej miłości zrodził się pomysł otworzenia hotelu dla zwierząt. Zdajemy sobie sprawę, że każdy opiekun również kocha swojego psa czy kota a czasem zdarzają się sytuacje, że nie może zabrać go ze sobą i szuka miejsca gdzie zwierzak będzie miał odpowiednią opiekę. To u nas! Doskonale trafiliście ponieważ nie kierujemy się tylko emocjami i pasją ale również ogromną wiedzą!

 

Magda pracuje jako opiekunka zwierząt w schronisku na Paluchu od 2014 roku a zaczynała opiekę nad psami w schronisku jako wolontariuszka, ukończyła zoopsychologię i w dalszym ciągu się dokształca. W schronisku pracuje z psami w typie rasy TTB, z psami trudnymi, agresywnymi, lękowymi oraz chorymi. Jej doświadczenie oraz wiedza pozwolą nam profesjonalnie zaopiekować się każdym, nawet najtrudniejszym psem.

 

A Karol? To przykład „wrodzonego talentu” do opieki nad zwierzętami. Psy były z nim od najmłodszych lat i intuicyjnie przez całe życie pracował ze zwierzętami. Karol potrafi zjednać sobie najbardziej nieufne psy, emanując wewnętrznych spokojem i cierpliwością. Determinacja w zapewnieniu jak najlepszych warunków swoim podopiecznym budzi podziw. Karol również jest związany ze schroniskiem na Paluchu. Pojawił się tam ponieważ chciał adoptować psa. Psa Bruno w typie rasy TTB i tak narodziła się miłość. Nie tylko do psa ale również do Magdy!

 

Tak zaczęła się wspólna przygoda tych dwójki zwariowanych na punkcie zwierzaków ludzi, no i początek najlepszego hotelu dla zwierząt pod słońcem!!

 

W naszym hotelu zapewnimy 7 pomieszczeń dla psów, każde oddzielne aby psy się nie widziały. W pokoju psa będzie się znajdować: fotel, dywanik, miski na wodę oraz karmę, posłanko i zabawki. Planujemy 3 wybiegi (w tym jeden treningowy) oraz 4 boksy w domu dla psów wymagających szczególnej opieki. Teren, na którym znajduje się ranczo to pola lasy i łąki – znajdujemy się 60 km od Warszawy, z dala od miasta, chaosu i ruchliwych ulic – cisza, spokój i czyste powietrze na wsi.

 

Nasz hotel swoją nazwę zawdzięcza wyjątkowemu psu, psu którego już z nami nie ma ale zawsze jest w naszych sercach i pamięci. Naszemu Lordowi.

 

Posiadamy również zwierzęta, adoptowane cudowne psy takie jak były podopieczny Palucha Rudi, Brudno, dwa koty, nasza królowa Tekla i nasze adoptowane świnki Krysia i Krzysio! Gwarantujemy nie tylko profesjonalną opiekę ale domowe warunki, wiedzę, umiejętności, miłość, radość, poczucie humoru i swojskie klimaty wsi.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego hotelu. ŁAPA! Magda i Karol