Lubisz zwierzęta?

Wybierz zawód z pasją!

Zapisz się wstępnie

ZDALNY DZIEŃ OTWARTY dla kandydatów do klasy I na r. szk. 2021/2022

Dni otwarte dla kandydatów do klas I na r. szk. 2021/2022:
  • 25 marca 2021 (czwartek) godz. 18:00
  • 15 kwietnia 2021 (czwartek) godz. 18:00

Dnia 15 kwietnia 2021 roku (czwartek) o godz. 18:00 odbędzie się zdalny Dzień Otwarty.
Zapraszamy na prezentację naszej szkoły. Przybliżymy Państwu specyfikę kształcenia oraz zawodu Technika weterynarii, który mogą zdobyć nasi uczniowie.
Ponadto, opowiemy jak wygląda nauczanie zawodu na odległość, wymuszone obostrzeniami dotyczącymi epidemii COVID-19.
Transmisja na żywo prowadzona będzie na naszym facebook'owym koncie szkolnym [KLIK].

Dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w spotkaniu na żywo, następnego dnia zostanie udostępnione nagranie z transmisji na szkolnym kanale Youtube [KLIK].

Serdecznie zapraszamy na wirtualny spacer po szkole oraz szkolnym gabinecie weterynaryjnym "Praska Przykotnia" w serwisie Youtube [KLIK].

Zasady rekrutacji:
Kandydatów ubiegających się o przyjęcie do naszej szkoły obowiązuje rozmowa rekrutacyjna.
Na rozmowie obecny powinien być rodzic/opiekun prawny.
Odbywa się ona z udziałem dwóch nauczycieli przedmiotów zawodowych, w miłej, przyjaznej atmosferze.

Celem dobrego przygotowania się do rozmowy kandydatom sugerujemy przemyślenie odpowiedzi na najważniejsze pytanie: “Dlaczego chcesz podjąć naukę w technikum weterynarii?”
Zapisy na rozmowy rekrutacyjne przyjmujemy telefonicznie lub mailowo od 26.03.2021 r.

Serdecznie zapraszamy!